StormGain ile Telefondan Bitcoin Madenciliği Nasıl Yapılır?

  • Yazar Mehmet Kaplan
  • 3 yıl önce
  • 829
  • 4 Dakika
CrytoTap Browser

StormGain ile Telefondan Kripto Para Madenciliği Nasıl Yapılır? sorusuna açıklık getireceğim. İnceleyeceğimiz uygulamanın adı StormGain ve BURAYA TIKLAYARAK üye olan herkesin 3 dolar kazanıp başlayacağı uygulama.

StormGain Nedir?

StormGain, cep telefonlarımızdan Bitcoin madenciliğine fırsat veren bir uygulamadır. Uygulamayı yeni denemekle beraber öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Öncelikle StormGain uygulamasına üye olmak için cep telefonu numaranız ve mail adreniz yeterli oluyor. Ayrıca sizlere özel paylaştığımız link ile üye olursanız 3 dolarla başlamış oluyorsunuz. Linki tekrar paylaşmakta yarar olacağını düşünerek BURAYA tıklamanız yeterli olacaktır. Üye olup, uygulamayı indirdikten sonra sağ alt tarafta bulunan Daha fazla seçeneğine tıklayıp ardından Kripto madencisi seçeneğine giriyoruz. Ardından Madene başla diyerek kazım işlemini başlatıyorsunuz ve aynı yerde 4 saat sayan sayaç meydana çıkıyor.

StormGain Çalışırken Telefonum Isınır Mı?

Evet sıkça sorulan sorulardan bir tanesi, StormGain çalışırken telefonunuz ısınmaz! Bataryaya zarar vermez ve hatta madencilik işlemini başlattıktan sonra arkaplandan kapatabilirsiniz bile. Çünkü uygulama kazı işlemlerini bulut üzerinden yapıyor. Buda telefonunuzun kasmayacağı, donmayacağı, şarjını etkilemeyeceği, ısınmayacağı, ve internet paketinizi tüketmeyeceği gibi bir çok soruya cevap veriyor.

Madencilik İşleminde Daha Fazla Kazanmak Mümkün Mü?

StormGain tıpkı Binance gibi BtcTürk gibi koin alıp satabileceğiniz bir uygulama. Ayrıca kazdığınız Bitcoin’leride diğer altcoinlere çevirmeniz mümkün. Soruya geldiğimizde ise madencilik yaparken daha fazla kazımanız için 7 farklı statü bulunuyor. Bunlar ilk üye olduğunuzda başladığınız Standart olmak üzere Gold, Platinum, Diamond, VIP 1, VIP 2, VIP 3 olarak 7’ye ayrılıyor. Standart statüdeyken 0,5x kazma hızınız varken Gold’da 1x Platinum’da 3x Diamond’da 12x VIP 1’de 38x VIP 2’de 86x ve VIP 3’de 530x’e kadar yükseltebiliyorsunuz.

Statümü Nasıl Yükseltebilirim?

Standart sürümden Gold sürümüne geçmeniz için 150.000 dolarlık işlem yapmanız gerekiyor. Yatırımla olduğu gibi dönüştürmede bu hacime yarıyor. Avantajları olarak %5 para yatırma bonusu veriyor, %3 yıllık faiz oranı ve %0,095 dönüştürme komisyonu indirimi yapıyor. Bize soracak olursanız ilk etapta şart değil yani. Öncelikle uygulamayı öğrenmeniz, kazı işlemini yaptıktan sonra paranızı çekmeniz ve diğer altcoinleri zarar etmeden al sat yapmanız gerekli. Çünkü pratik yapmaz ve işleyişi öğrenmez iseniz paranızda düşüş yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu sayfada bulunanlar YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

Telefondan Mining Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

4 saatte bir başlatmanız gerektiğinden bu durum sürekli değişebilir. 1 günde ortalama 0,40 ile 0,60 dolar arası arası kazanmanız mümkün. Onun dışında ilk başlattığınızda 1 dolar, sonraki gün 5 defa başlatmanız durumunda 2 dolar, sonraki gün 5 defa başlatmanız durumunda 3 dolar ve sonraki gün 5 defa başlatmanız durumunda ise 4 dolar kazanıyorsunuz. 3 günde 10 dolar vermesi dışında günlük 0,50 dolar kazandığınızı da varsaydığımızda 3 günde 11,50 dolar kazanmanız mümkün. Bunu da aya çevirdiğimizde 115 dolar yapıyor. Doların 8 TL olduğunu düşünürsek aylık 920 TL kazanmanız mümkün. Yani ne kadar çok telefon o kadar fazla para kazanabilirsiniz. Birde ilk gün 3 defa ikinci gün 2 defa yapsanız da 1 doları yine kazanabiliyorsunuz. Yani tüm ödülleri alabilmeniz için 4 gün içerisinde toplamda 15 defa çalıştırmanız yeterli.

Bitcoin StormGain Telefondan Bitcoin Madenciliği

Bir yanıt yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?