Ücretsiz ThemeForest Premium Wordpress Temaları Mart 2019

  • Yazar Mehmet Kaplan
  • 3 sene önce
  • 1231
  • 3 Dakika
CrytoTap Browser

Themeforest ücretsiz temaları tüm siteleriniz de kullanabilirsiniz. Themeforest tarafından ücretsiz olarak her ay dağıtılan wordpress temalarını sizler için hazırladığım bu yazıdan bulabilirsiniz. Themeforest’e üye olun ve ayın ücretsiz temalarına hemen sahip olun. Themeforest ücretsiz temalar sadece paylaşıldığı ayın son günü saat 23:59’a kadar geçerlidir.

Morgan – Resume, vCard, Personal, Profile and Portfolio WP Theme

Morgan, tamamen işlevsel bir kişisel web sitesini yarım saatten daha az bir sürede başlata bilmenizi sağlayan temiz, çok dilli ve hafif bir vCard wordpress temasıdır.
Kullanımı kolay paketteki her şey. Canlı Önizleme sayfaları gibi sayfalar oluşturmak için sadece bir tıklama yeterli, ardından web sitenizdeki sayfaları düzenlemek için Sürükle ve Bırak işlevini kullanın.

[bcvcd url=https://themeforest.net/item/morgan-resume-vcard-personal-profile-and-portfolio-wp-theme/15675262]Demo[/bcvcd] [bcvci url=https://drive.google.com/file/d/1KFl_cjgh2wWnrjcPqxOrBryjma3EEu7h/view]İndir[/bcvci]

Blake von Hauer – Editorial Fashion Magazine Theme

Ziyaretçileriniz Blake von Hauer’in enfes tadıyla gerçek bir blogda olmalarını sağlayacak.
Moda dünyasında fotoğrafların çoğunun dikey olduğunu biliyoruz. Ve Blake von Hauer onlarla birlikte gitmek için yaratıldı! Ancak endişelenmeyin, yatay fotoğraflarınız Blake ile de mutlu olacak.

[bcvcd url=https://themeforest.net/item/blake-von-hauer-editorial-fashion-magazine-theme/17400102]Demo[/bcvcd] [bcvci url=https://drive.google.com/file/d/1t6AQXdCTbddpElFVEBl2KwO5aLjLNRCd/view]İndir[/bcvci]

EcoHosting | Responsive Hosting and WHMCS WordPress Theme

EcoHosting, Her Türlü Teknoloji, Alan ve Barındırma İşletmesi için geliştirilen Duyarlı bir Hosting ve WHMCS WordPress Temasıdır. WHMCS Entegrasyonu ve WHMCS Köprüsü ile Tamamen Uyumlu. Ayrıca, WHMCS v7.6’nın ayrı ayrı kullanması için WHMCS şablonu dahil edildi. EcoHosting, teknoloji ve yazılım işletmeleri ile web barındırma şirketleri için bir temadır.

[bcvcd url=https://themeforest.net/item/ecohosting-responsive-hosting-and-whmcs-wordpress-theme/18976262]Demo[/bcvcd] [bcvci url=https://drive.google.com/file/d/1SJ4R1XmIp7QhHOhHG54D0C5xnQ1QAw6B/view]İndir[/bcvci]

Akusara – Multipurpose Blog Theme

Akusara Çok Amaçlı Blog, fotoğrafçılık, yemek, moda, yaşam tarzı, dergiler, seyahat, spor, teknoloji ve aynı zamanda modern gazete web siteleri için blog yapmak üzere özellikle blog yazarları için tasarlanmış güzel ve minimal bir blog temasıdır. Birçok özellik, kullanıcı dostu özelleştirme ve kişiselleştirme seçenekleriyle güçlü bir blog temasıdır.

[bcvcd url=https://themeforest.net/item/akusara-multipurpose-blog-theme/16745639]Demo[/bcvcd] [bcvci url=https://drive.google.com/file/d/1tNj_CmWzuQPPgULNyyCF4zCrEXNkKoR0/view]İndir[/bcvci]

Ücretsiz WordPress Premium ThemeForest Temaları Ücretsiz WordPress ThemeForest Temaları

Bir cevap yazın

Yorumlar (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu sen yapmak ister misin?